No. F Start Gr Match Result E.T. P.S.
13 09:00  A
AP JFA Przechlewo I
Salos Brusy I
6 : 0
24 09:00  B
UKS Lider Rychnowy
MKS 1930 Chojniczanka II
0 : 4
33 09:14  A
MKS 1930 Chojniczanka I
AP Sparta Złotów
1 : 1
44 09:14  B
AP JFA Przechlewo II
UKS Orlik Poznań I
1 : 3
53 09:28  A
GKS Spójnia Białe Błota
AP Reissa Szczecinek
0 : 2
64 09:28  B
MKS Polonia Jastrowie
Salos Brusy II
0 : 1
73 09:42  A
UKS Orlik Poznań II
Victoria Niemcz
0 : 2
84 09:42  B
KP Pomerania Gdańsk
AP MOSiR Piła
0 : 9
93 09:56  A
AP JFA Przechlewo I
AP Sparta Złotów
1 : 0
104 09:56  B
UKS Lider Rychnowy
UKS Orlik Poznań I
0 : 1
113 10:10  A
Salos Brusy I
AP Reissa Szczecinek
0 : 4
124 10:10  B
MKS 1930 Chojniczanka II
Salos Brusy II
4 : 2
133 10:24  A
MKS 1930 Chojniczanka I
Victoria Niemcz
1 : 2
144 10:24  B
AP JFA Przechlewo II
AP MOSiR Piła
0 : 4
153 10:38  A
GKS Spójnia Białe Błota
UKS Orlik Poznań II
2 : 0
164 10:38  B
MKS Polonia Jastrowie
KP Pomerania Gdańsk
1 : 1
173 10:52  A
AP JFA Przechlewo I
AP Reissa Szczecinek
1 : 1
184 10:52  B
UKS Lider Rychnowy
Salos Brusy II
3 : 0
193 11:06  A
AP Sparta Złotów
Victoria Niemcz
5 : 0
204 11:06  B
UKS Orlik Poznań I
AP MOSiR Piła
3 : 2
213 11:20  A
Salos Brusy I
UKS Orlik Poznań II
2 : 1
224 11:20  B
MKS 1930 Chojniczanka II
KP Pomerania Gdańsk
3 : 1
233 11:34  A
MKS 1930 Chojniczanka I
GKS Spójnia Białe Błota
3 : 0
244 11:34  B
AP JFA Przechlewo II
MKS Polonia Jastrowie
1 : 1
253 11:48  A
AP JFA Przechlewo I
Victoria Niemcz
4 : 0
264 11:48  B
UKS Lider Rychnowy
AP MOSiR Piła
1 : 2
273 12:02  A
AP Reissa Szczecinek
UKS Orlik Poznań II
2 : 1
284 12:02  B
Salos Brusy II
KP Pomerania Gdańsk
2 : 1
293 12:16  A
AP Sparta Złotów
GKS Spójnia Białe Błota
3 : 0
304 12:16  B
UKS Orlik Poznań I
MKS Polonia Jastrowie
5 : 0
313 12:30  A
Salos Brusy I
MKS 1930 Chojniczanka I
0 : 1
324 12:30  B
MKS 1930 Chojniczanka II
AP JFA Przechlewo II
2 : 0
333 12:44  A
AP JFA Przechlewo I
UKS Orlik Poznań II
4 : 1
344 12:44  B
UKS Lider Rychnowy
KP Pomerania Gdańsk
3 : 0
353 12:58  A
Victoria Niemcz
GKS Spójnia Białe Błota
0 : 1
364 12:58  B
AP MOSiR Piła
MKS Polonia Jastrowie
6 : 0
373 13:12  A
AP Reissa Szczecinek
MKS 1930 Chojniczanka I
3 : 1
384 13:12  B
Salos Brusy II
AP JFA Przechlewo II
0 : 0
393 13:26  A
AP Sparta Złotów
Salos Brusy I
3 : 2
404 13:26  B
UKS Orlik Poznań I
MKS 1930 Chojniczanka II
5 : 0
413 13:40  A
AP JFA Przechlewo I
GKS Spójnia Białe Błota
1 : 0
424 13:40  B
UKS Lider Rychnowy
MKS Polonia Jastrowie
1 : 1
433 13:54  A
UKS Orlik Poznań II
MKS 1930 Chojniczanka I
3 : 1
444 13:54  B
KP Pomerania Gdańsk
AP JFA Przechlewo II
1 : 3
453 14:08  A
Victoria Niemcz
Salos Brusy I
2 : 0
464 14:08  B
AP MOSiR Piła
MKS 1930 Chojniczanka II
2 : 1
473 14:22  A
AP Reissa Szczecinek
AP Sparta Złotów
0 : 1
484 14:22  B
Salos Brusy II
UKS Orlik Poznań I
0 : 3
493 14:36  A
AP JFA Przechlewo I
MKS 1930 Chojniczanka I
2 : 0
504 14:36  B
UKS Lider Rychnowy
AP JFA Przechlewo II
3 : 1
513 14:50  A
GKS Spójnia Białe Błota
Salos Brusy I
0 : 0
524 14:50  B
MKS Polonia Jastrowie
MKS 1930 Chojniczanka II
0 : 3
533 15:04  A
UKS Orlik Poznań II
AP Sparta Złotów
0 : 3
544 15:04  B
KP Pomerania Gdańsk
UKS Orlik Poznań I
0 : 6
553 15:18  A
Victoria Niemcz
AP Reissa Szczecinek
1 : 1
564 15:18  B
AP MOSiR Piła
Salos Brusy II
0 : 0
Semifinal 1
573 15:35 
1. Group A
AP JFA Przechlewo I
2. Group B
AP MOSiR Piła
1 : 2
Semifinal 2
584 15:35 
2. Group A
AP Sparta Złotów
1. Group B
UKS Orlik Poznań I
2 : 1
Match for Place 15
593 15:49 
8. Group A
UKS Orlik Poznań II
8. Group B
KP Pomerania Gdańsk
4 : 1
Match for Place 13
604 15:49 
7. Group A
Salos Brusy I
7. Group B
MKS Polonia Jastrowie
3 : 0
Match for Place 11
613 16:03 
6. Group A
GKS Spójnia Białe Błota
6. Group B
AP JFA Przechlewo II
0 : 1
Match for Place 9
624 16:03 
5. Group A
MKS 1930 Chojniczanka I
5. Group B
Salos Brusy II
1 : 2
Match for Place 7
633 16:17 
4. Group A
Victoria Niemcz
4. Group B
UKS Lider Rychnowy
 : 
Match for Place 5
644 16:17 
3. Group A
AP Reissa Szczecinek
3. Group B
MKS 1930 Chojniczanka II
 : 
Match for Place 3
653 16:31 
Loser SF1
AP JFA Przechlewo I
Loser SF2
UKS Orlik Poznań I
 : 
Final
663 16:45 
Winner SF1
AP MOSiR Piła
Winner SF2
AP Sparta Złotów
 : 
Show Full Tournament