No. F Start Gr Match Result E.T. P.S.
11 22.06.  09:00  A
AP JFA Przechlewo
MKS Chojniczanka Chojnice
1 : 2
22 22.06.  09:00  B
Salos Brusy
AP Gwardia Koszalin II
0 : 2
31 22.06.  09:14  A
AP Gwardia Koszalin I
AP Sparta Złotów
2 : 2
42 22.06.  09:14  B
AP Gryf Słupsk SA
KS Skorzewo
1 : 0
51 22.06.  09:28  A
SL Salos Słupsk
KS Gryf Cekcyn
1 : 6
62 22.06.  09:28  B
AP Bałtyk Koszalin
KP Pomerania Gdańsk I
0 : 0
71 22.06.  09:42  A
KP Pomerania Gdańsk II
Football Factory Przecław
0 : 5
82 22.06.  09:42  B
Mustang Ostaszewo
AP Młode Talenty Toruń
0 : 4
91 22.06.  09:56  A
AP JFA Przechlewo
AP Sparta Złotów
1 : 3
102 22.06.  09:56  B
Salos Brusy
KS Skorzewo
3 : 0
111 22.06.  10:10  A
MKS Chojniczanka Chojnice
KS Gryf Cekcyn
3 : 1
122 22.06.  10:10  B
AP Gwardia Koszalin II
KP Pomerania Gdańsk I
1 : 0
131 22.06.  10:24  A
AP Gwardia Koszalin I
Football Factory Przecław
1 : 1
142 22.06.  10:24  B
AP Gryf Słupsk SA
AP Młode Talenty Toruń
1 : 2
151 22.06.  10:38  A
SL Salos Słupsk
KP Pomerania Gdańsk II
2 : 1
162 22.06.  10:38  B
AP Bałtyk Koszalin
Mustang Ostaszewo
3 : 2
171 22.06.  10:52  A
AP JFA Przechlewo
KS Gryf Cekcyn
1 : 0
182 22.06.  10:52  B
Salos Brusy
KP Pomerania Gdańsk I
1 : 5
191 22.06.  11:06  A
AP Sparta Złotów
Football Factory Przecław
1 : 2
202 22.06.  11:06  B
KS Skorzewo
AP Młode Talenty Toruń
0 : 4
211 22.06.  11:20  A
MKS Chojniczanka Chojnice
KP Pomerania Gdańsk II
4 : 1
222 22.06.  11:20  B
AP Gwardia Koszalin II
Mustang Ostaszewo
3 : 0
231 22.06.  11:34  A
SL Salos Słupsk
AP Gwardia Koszalin I
0 : 6
242 22.06.  11:34  B
AP Gryf Słupsk SA
AP Bałtyk Koszalin
1 : 3
251 22.06.  11:48  A
AP JFA Przechlewo
Football Factory Przecław
0 : 5
262 22.06.  11:48  B
Salos Brusy
AP Młode Talenty Toruń
2 : 3
271 22.06.  12:02  A
KS Gryf Cekcyn
KP Pomerania Gdańsk II
7 : 0
282 22.06.  12:02  B
KP Pomerania Gdańsk I
Mustang Ostaszewo
3 : 1
291 22.06.  12:16  A
AP Sparta Złotów
SL Salos Słupsk
5 : 0
302 22.06.  12:16  B
KS Skorzewo
AP Bałtyk Koszalin
0 : 2
311 22.06.  12:30  A
MKS Chojniczanka Chojnice
AP Gwardia Koszalin I
1 : 5
322 22.06.  12:30  B
AP Gwardia Koszalin II
AP Gryf Słupsk SA
1 : 0
331 22.06.  12:44  A
AP JFA Przechlewo
KP Pomerania Gdańsk II
4 : 2
342 22.06.  12:44  B
Salos Brusy
Mustang Ostaszewo
3 : 0
351 22.06.  12:58  A
Football Factory Przecław
SL Salos Słupsk
6 : 1
362 22.06.  12:58  B
AP Młode Talenty Toruń
AP Bałtyk Koszalin
1 : 1
371 22.06.  13:12  A
KS Gryf Cekcyn
AP Gwardia Koszalin I
0 : 3
382 22.06.  13:12  B
KP Pomerania Gdańsk I
AP Gryf Słupsk SA
3 : 2
391 22.06.  13:26  A
AP Sparta Złotów
MKS Chojniczanka Chojnice
1 : 3
402 22.06.  13:26  B
KS Skorzewo
AP Gwardia Koszalin II
1 : 1
411 22.06.  13:40  A
AP JFA Przechlewo
SL Salos Słupsk
5 : 0
422 22.06.  13:40  B
Salos Brusy
AP Bałtyk Koszalin
1 : 2
431 22.06.  13:54  A
KP Pomerania Gdańsk II
AP Gwardia Koszalin I
0 : 4
442 22.06.  13:54  B
Mustang Ostaszewo
AP Gryf Słupsk SA
1 : 0
451 22.06.  14:08  A
Football Factory Przecław
MKS Chojniczanka Chojnice
4 : 1
462 22.06.  14:08  B
AP Młode Talenty Toruń
AP Gwardia Koszalin II
1 : 2
471 22.06.  14:22  A
KS Gryf Cekcyn
AP Sparta Złotów
0 : 2
482 22.06.  14:22  B
KP Pomerania Gdańsk I
KS Skorzewo
2 : 0
491 22.06.  14:36  A
AP JFA Przechlewo
AP Gwardia Koszalin I
0 : 4
502 22.06.  14:36  B
Salos Brusy
AP Gryf Słupsk SA
3 : 2
511 22.06.  14:50  A
SL Salos Słupsk
MKS Chojniczanka Chojnice
0 : 2
522 22.06.  14:50  B
AP Bałtyk Koszalin
AP Gwardia Koszalin II
2 : 4
531 22.06.  15:04  A
KP Pomerania Gdańsk II
AP Sparta Złotów
0 : 5
542 22.06.  15:04  B
Mustang Ostaszewo
KS Skorzewo
3 : 0
551 22.06.  15:18  A
Football Factory Przecław
KS Gryf Cekcyn
3 : 0
562 22.06.  15:18  B
AP Młode Talenty Toruń
KP Pomerania Gdańsk I
0 : 3
Semifinal 1
571 22.06.  15:35 
1. Group A
Football Factory Przecław
2. Group B
KP Pomerania Gdańsk I
2 : 0
Semifinal 2
582 22.06.  15:35 
2. Group A
AP Gwardia Koszalin I
1. Group B
AP Gwardia Koszalin II
3 : 1
Match for Place 15
591 22.06.  15:49 
8. Group A
KP Pomerania Gdańsk II
8. Group B
KS Skorzewo
0 : 3
Match for Place 13
602 22.06.  15:49 
7. Group A
SL Salos Słupsk
7. Group B
AP Gryf Słupsk SA
0 : 4
Match for Place 11
611 22.06.  16:03 
6. Group A
KS Gryf Cekcyn
6. Group B
Mustang Ostaszewo
5 : 6
Match for Place 9
622 22.06.  16:03 
5. Group A
AP JFA Przechlewo
5. Group B
Salos Brusy
0 : 5
Match for Place 7
631 22.06.  16:17 
4. Group A
AP Sparta Złotów
4. Group B
AP Młode Talenty Toruń
 : 
Match for Place 5
642 22.06.  16:17 
3. Group A
MKS Chojniczanka Chojnice
3. Group B
AP Bałtyk Koszalin
 : 
Match for Place 3
651 22.06.  16:31 
Loser SF1
KP Pomerania Gdańsk I
Loser SF2
AP Gwardia Koszalin II
 : 
Final
661 22.06.  16:45 
Winner SF1
Football Factory Przecław
Winner SF2
AP Gwardia Koszalin I
 : 
Show Full Tournament