No. F Start Gr Match Result E.T. P.S.
11 09:00  A
AP JFA Przechlewo I
Salos Brusy
2 : 0
22 09:00  B
UKS AP Reissa Szczecinek
KS Gwardia Koszalin
0 : 4
31 09:14  A
AP Sparta Złotów
KP Starogard I
0 : 6
42 09:14  B
AP JFA Przechlewo II
APK Jedynka Kartuzy
0 : 5
51 09:28  A
UKS AP Start Jastrowie
AP Młode Talenty Toruń I
0 : 5
62 09:28  B
MFS Gdańsk
KP Starogard II
5 : 0
71 09:42  A
AP Bałtyk Koszalin
KP Pomerania Gdańsk
2 : 1
82 09:42  B
AP Młode Talenty Toruń II
MUKS CWZS Bydgoszcz
1 : 3
91 09:56  A
AP JFA Przechlewo I
KP Starogard I
6 : 0
102 09:56  B
UKS AP Reissa Szczecinek
APK Jedynka Kartuzy
0 : 4
111 10:10  A
Salos Brusy
AP Młode Talenty Toruń I
1 : 7
122 10:10  B
KS Gwardia Koszalin
KP Starogard II
4 : 0
131 10:24  A
AP Sparta Złotów
KP Pomerania Gdańsk
2 : 2
142 10:24  B
AP JFA Przechlewo II
MUKS CWZS Bydgoszcz
0 : 6
151 10:38  A
UKS AP Start Jastrowie
AP Bałtyk Koszalin
0 : 1
162 10:38  B
MFS Gdańsk
AP Młode Talenty Toruń II
4 : 0
171 10:52  A
AP JFA Przechlewo I
AP Młode Talenty Toruń I
1 : 1
182 10:52  B
UKS AP Reissa Szczecinek
KP Starogard II
2 : 1
191 11:06  A
KP Starogard I
KP Pomerania Gdańsk
4 : 0
202 11:06  B
APK Jedynka Kartuzy
MUKS CWZS Bydgoszcz
0 : 4
211 11:20  A
Salos Brusy
AP Bałtyk Koszalin
2 : 4
222 11:20  B
KS Gwardia Koszalin
AP Młode Talenty Toruń II
2 : 1
231 11:34  A
AP Sparta Złotów
UKS AP Start Jastrowie
0 : 2
242 11:34  B
AP JFA Przechlewo II
MFS Gdańsk
0 : 5
251 11:48  A
AP JFA Przechlewo I
KP Pomerania Gdańsk
7 : 0
262 11:48  B
UKS AP Reissa Szczecinek
MUKS CWZS Bydgoszcz
0 : 9
271 12:02  A
AP Młode Talenty Toruń I
AP Bałtyk Koszalin
3 : 0
282 12:02  B
KP Starogard II
AP Młode Talenty Toruń II
0 : 4
291 12:16  A
KP Starogard I
UKS AP Start Jastrowie
3 : 0
302 12:16  B
APK Jedynka Kartuzy
MFS Gdańsk
1 : 3
311 12:30  A
Salos Brusy
AP Sparta Złotów
5 : 1
322 12:30  B
KS Gwardia Koszalin
AP JFA Przechlewo II
8 : 0
331 12:44  A
AP JFA Przechlewo I
AP Bałtyk Koszalin
2 : 0
342 12:44  B
UKS AP Reissa Szczecinek
AP Młode Talenty Toruń II
0 : 5
351 12:58  A
KP Pomerania Gdańsk
UKS AP Start Jastrowie
2 : 0
362 12:58  B
MUKS CWZS Bydgoszcz
MFS Gdańsk
6 : 0
371 13:12  A
AP Młode Talenty Toruń I
AP Sparta Złotów
7 : 0
382 13:12  B
KP Starogard II
AP JFA Przechlewo II
0 : 1
391 13:26  A
KP Starogard I
Salos Brusy
0 : 2
402 13:26  B
APK Jedynka Kartuzy
KS Gwardia Koszalin
0 : 2
411 13:40  A
AP JFA Przechlewo I
UKS AP Start Jastrowie
6 : 0
422 13:40  B
UKS AP Reissa Szczecinek
MFS Gdańsk
0 : 5
431 13:54  A
AP Bałtyk Koszalin
AP Sparta Złotów
6 : 0
442 13:54  B
AP Młode Talenty Toruń II
AP JFA Przechlewo II
1 : 0
451 14:08  A
KP Pomerania Gdańsk
Salos Brusy
1 : 4
462 14:08  B
MUKS CWZS Bydgoszcz
KS Gwardia Koszalin
2 : 0
471 14:22  A
AP Młode Talenty Toruń I
KP Starogard I
3 : 0
482 14:22  B
KP Starogard II
APK Jedynka Kartuzy
0 : 5
491 14:36  A
AP JFA Przechlewo I
AP Sparta Złotów
3 : 0
502 14:36  B
UKS AP Reissa Szczecinek
AP JFA Przechlewo II
0 : 2
511 14:50  A
UKS AP Start Jastrowie
Salos Brusy
0 : 3
522 14:50  B
MFS Gdańsk
KS Gwardia Koszalin
0 : 2
531 15:04  A
AP Bałtyk Koszalin
KP Starogard I
2 : 0
542 15:04  B
AP Młode Talenty Toruń II
APK Jedynka Kartuzy
0 : 1
551 15:18  A
KP Pomerania Gdańsk
AP Młode Talenty Toruń I
0 : 2
562 15:18  B
MUKS CWZS Bydgoszcz
KP Starogard II
10 : 0
Semifinal 1
571 15:35 
1. Group A
AP Młode Talenty Toruń I
2. Group B
KS Gwardia Koszalin
1 : 1
Semifinal 2
582 15:35 
2. Group A
AP JFA Przechlewo I
1. Group B
MUKS CWZS Bydgoszcz
1 : 1
Match for Place 15
591 15:49 
8. Group A
AP Sparta Złotów
8. Group B
KP Starogard II
1 : 0
Match for Place 13
602 15:49 
7. Group A
UKS AP Start Jastrowie
7. Group B
UKS AP Reissa Szczecinek
4 : 1
Match for Place 11
611 16:03 
6. Group A
KP Pomerania Gdańsk
6. Group B
AP JFA Przechlewo II
3 : 1
Match for Place 9
622 16:03 
5. Group A
KP Starogard I
5. Group B
AP Młode Talenty Toruń II
3 : 1
Match for Place 7
631 16:17 
4. Group A
Salos Brusy
4. Group B
APK Jedynka Kartuzy
1 : 1
Match for Place 5
642 16:17 
3. Group A
AP Bałtyk Koszalin
3. Group B
MFS Gdańsk
0 : 0
Match for Place 3
651 16:31 
Loser SF1
 
Loser SF2
 
1 : 2
Final
661 16:45 
Winner SF1
 
Winner SF2
 
1 : 1
Show Full Tournament