No. C Start Gr Match Result AET APS
11 09:30  A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
LASK LINZ
1 : 1
22 09:30  A
1.FK PŘÍBRAM
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3 : 3
33 09:30  A
FC BANÍK OSTRAVA
AC SPARTA PRAHA
2 : 3
44 09:30  B
SK SLAVIA PRAHA
FC WROCŁAW ACADEMY
4 : 2
51 09:50  B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
FC SLOVAN LIBEREC
4 : 3
62 09:50  B
BOHEMIANS PRAHA 1905
FC SPARTAK TRNAVA
2 : 3
73 09:50  A
1.FK PŘÍBRAM
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
3 : 2
84 09:50  A
AC SPARTA PRAHA
LASK LINZ
1 : 3
91 10:10  B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
SK SLAVIA PRAHA
5 : 5
102 10:10  B
FC SPARTAK TRNAVA
FC WROCŁAW ACADEMY
4 : 0
113 10:10  B
FC SLOVAN LIBEREC
BOHEMIANS PRAHA 1905
8 : 2
124 10:10  A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
FC BANÍK OSTRAVA
4 : 2
131 10:30  A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
AC SPARTA PRAHA
3 : 2
142 10:30  A
FC BANÍK OSTRAVA
1.FK PŘÍBRAM
1 : 1
153 10:30  A
LASK LINZ
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3 : 1
164 10:30  B
SK SLAVIA PRAHA
FC SPARTAK TRNAVA
4 : 0
171 10:50  B
BOHEMIANS PRAHA 1905
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
1 : 4
182 10:50  B
FC WROCŁAW ACADEMY
FC SLOVAN LIBEREC
2 : 6
193 10:50  A
FC BANÍK OSTRAVA
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
3 : 4
204 10:50  A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
AC SPARTA PRAHA
0 : 7
211 11:10  B
BOHEMIANS PRAHA 1905
SK SLAVIA PRAHA
3 : 9
222 11:10  B
FC SLOVAN LIBEREC
FC SPARTAK TRNAVA
1 : 1
233 11:10  B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
FC WROCŁAW ACADEMY
3 : 1
244 11:10  A
1.FK PŘÍBRAM
LASK LINZ
1 : 2
251 11:30  A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
1 : 6
262 11:30  A
LASK LINZ
FC BANÍK OSTRAVA
4 : 3
273 11:30  A
AC SPARTA PRAHA
1.FK PŘÍBRAM
2 : 1
284 11:30  B
FC SLOVAN LIBEREC
SK SLAVIA PRAHA
5 : 4
291 11:50  B
FC WROCŁAW ACADEMY
BOHEMIANS PRAHA 1905
3 : 2
302 11:50  B
FC SPARTAK TRNAVA
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
5 : 3
311 13:30  F2
4. Group B
FC SPARTAK TRNAVA
5. Group A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
6 : 2
322 13:30  F2
5. Group B
FC WROCŁAW ACADEMY
4. Group A
1.FK PŘÍBRAM
2 : 5
333 13:30  F2
6. Group A
FC BANÍK OSTRAVA
6. Group B
BOHEMIANS PRAHA 1905
2 : 1
344 13:30  F1
1. Group B
SK SLAVIA PRAHA
2. Group A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
2 : 2
351 13:50  F1
2. Group B
FC SLOVAN LIBEREC
1. Group A
LASK LINZ
1 : 1
362 13:50  F1
3. Group A
AC SPARTA PRAHA
3. Group B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
1 : 2
373 13:50  F2
4. Group B
FC SPARTAK TRNAVA
4. Group A
1.FK PŘÍBRAM
3 : 1
384 13:50  F2
6. Group B
BOHEMIANS PRAHA 1905
5. Group A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
1 : 3
391 14:10  F1
1. Group B
SK SLAVIA PRAHA
1. Group A
LASK LINZ
5 : 2
402 14:10  F1
3. Group B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
2. Group A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
2 : 1
413 14:10  F1
2. Group B
FC SLOVAN LIBEREC
3. Group A
AC SPARTA PRAHA
7 : 1
424 14:10  F2
5. Group B
FC WROCŁAW ACADEMY
6. Group A
FC BANÍK OSTRAVA
3 : 4
431 14:30  F2
6. Group B
BOHEMIANS PRAHA 1905
4. Group A
1.FK PŘÍBRAM
1 : 1
442 14:30  F2
6. Group A
FC BANÍK OSTRAVA
4. Group B
FC SPARTAK TRNAVA
1 : 4
453 14:30  F2
5. Group A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
5. Group B
FC WROCŁAW ACADEMY
4 : 1
464 14:30  F1
3. Group B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
1. Group A
LASK LINZ
4 : 2
471 14:50  F1
3. Group A
AC SPARTA PRAHA
1. Group B
SK SLAVIA PRAHA
2 : 4
482 14:50  F1
2. Group A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
2. Group B
FC SLOVAN LIBEREC
4 : 3
Carry over from Preliminary Round
    F2
4. Group A
1.FK PŘÍBRAM
6. Group A
FC BANÍK OSTRAVA
1 : 1
    F1
1. Group A
LASK LINZ
3. Group A
AC SPARTA PRAHA
3 : 1
    F2
5. Group B
FC WROCŁAW ACADEMY
6. Group B
BOHEMIANS PRAHA 1905
3 : 2
    F1
2. Group B
FC SLOVAN LIBEREC
3. Group B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
3 : 4
    F2
5. Group A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
6. Group A
FC BANÍK OSTRAVA
4 : 2
    F1
2. Group A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
3. Group A
AC SPARTA PRAHA
3 : 2
    F2
6. Group B
BOHEMIANS PRAHA 1905
4. Group B
FC SPARTAK TRNAVA
2 : 3
    F1
3. Group B
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
1. Group B
SK SLAVIA PRAHA
5 : 5
    F2
4. Group A
1.FK PŘÍBRAM
5. Group A
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3 : 3
    F1
1. Group A
LASK LINZ
2. Group A
FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
1 : 1
    F2
4. Group B
FC SPARTAK TRNAVA
5. Group B
FC WROCŁAW ACADEMY
4 : 0
    F1
1. Group B
SK SLAVIA PRAHA
2. Group B
FC SLOVAN LIBEREC
4 : 5
Show Full Tournament