C Start Gr Match Result
1 16:00  A
Gönnchester United
Five Friends
5 : 3
2 16:00  A
Feier 04 Leberbluten
FC Sucuk
4 : 3
1 16:10  B
SGM Frauen 2
Schierigruppe Backnang
5 : 6
2 16:10  B
1930
1.FC Barfuß Kammerhof
1 : 4
1 16:20  C
NANKATSU
Danis coole Bande
3 : 6
2 16:20  C
SGM Frauen 1
Die Schwakowiaks
1 : 2
1 16:30  D
KG Finanzen
Los Burritos
5 : 5
2 16:30  D
Trainerteam S&O
Trefz
5 : 5
1 16:40  A
Tälesbräu
Gönnchester United
3 : 4
2 16:40  A
FC Sucuk
Five Friends
6 : 2
1 16:50  B
Better in Black
SGM Frauen 2
3 : 5
2 16:50  B
1.FC Barfuß Kammerhof
Schierigruppe Backnang
4 : 3
1 17:00  C
Stiftung Wadentest
NANKATSU
5 : 6
2 17:00  C
Die Schwakowiaks
Danis coole Bande
5 : 2
1 17:10  D
S&O B1
KG Finanzen
4 : 4
2 17:10  D
Trefz
Los Burritos
3 : 2
1 17:20  A
Tälesbräu
Feier 04 Leberbluten
6 : 6
2 17:20  A
FC Sucuk
Gönnchester United
4 : 3
1 17:30  B
Better in Black
1930
6 : 2
2 17:30  B
1.FC Barfuß Kammerhof
SGM Frauen 2
6 : 4
1 17:40  C
Stiftung Wadentest
SGM Frauen 1
4 : 6
2 17:40  C
Die Schwakowiaks
NANKATSU
4 : 2
1 17:50  D
S&O B1
Trainerteam S&O
5 : 2
2 17:50  D
Trefz
KG Finanzen
3 : 5
1 18:00  A
Five Friends
Tälesbräu
4 : 4
2 18:00  A
Gönnchester United
Feier 04 Leberbluten
4 : 3
1 18:10  B
Schierigruppe Backnang
Better in Black
4 : 4
2 18:10  B
SGM Frauen 2
1930
3 : 3
1 18:20  C
Danis coole Bande
Stiftung Wadentest
5 : 3
2 18:20  C
NANKATSU
SGM Frauen 1
3 : 4
1 18:30  D
Los Burritos
S&O B1
6 : 3
2 18:30  D
KG Finanzen
Trainerteam S&O
2 : 2
1 18:40  A
Tälesbräu
FC Sucuk
6 : 4
2 18:40  A
Feier 04 Leberbluten
Five Friends
5 : 2
1 18:50  B
Better in Black
1.FC Barfuß Kammerhof
3 : 6
2 18:50  B
1930
Schierigruppe Backnang
5 : 2
1 19:00  C
Stiftung Wadentest
Die Schwakowiaks
4 : 4
2 19:00  C
SGM Frauen 1
Danis coole Bande
4 : 4
1 19:10  D
S&O B1
Trefz
4 : 5
2 19:10  D
Trainerteam S&O
Los Burritos
5 : 4
1st Quarterfinal
1 19:30 
1. Group A
Gönnchester United
2. Group B
SGM Frauen 2
3 : 1
2nd Quarterfinal
1 19:40 
2. Group A
Feier 04 Leberbluten
1. Group B
1.FC Barfuß Kammerhof
8 : 9
3rd Quarterfinal
1 19:50 
1. Group C
Die Schwakowiaks
2. Group D
KG Finanzen
2 : 4
4th Quarterfinal
1 20:00 
2. Group C
Danis coole Bande
1. Group D
Trefz
3 : 1
1st Semifinal
1 20:10 
Winner QF1
Gönnchester United
Winner QF3
KG Finanzen
3 : 1
2nd Semifinal
1 20:20 
Winner QF2
1.FC Barfuß Kammerhof
Winner QF4
Danis coole Bande
6 : 5
Match for 3rd Place
1 20:30 
Loser SF1
KG Finanzen
Loser SF2
Danis coole Bande
3 : 4
Final
1 20:40 
Winner SF1
Gönnchester United
Winner SF2
1.FC Barfuß Kammerhof
8 : 9
Show Full Tournament