No. C Start Gr Match Result AET APS
11 14:00  A
SV 1919 Münster
Viktoria Aschaffenburg
0 : 2
22 14:00  A
Germania Ober-Roden
SpVgg Oberrad
0 : 6
31 14:13  B
TS Ober-Roden
Spvgg 03 Neu-Isenburg
3 : 0
42 14:13  B
JFV Seligenstadt
OSC Rosenhöhe
0 : 1
51 14:26  A
FC Erlensee
SV 1919 Münster
7 : 0
62 14:26  A
SpVgg Oberrad
Viktoria Aschaffenburg
0 : 0
71 14:39  B
TSG Wieseck
TS Ober-Roden
3 : 0
82 14:39  B
OSC Rosenhöhe
Spvgg 03 Neu-Isenburg
1 : 0
91 14:52  A
FC Erlensee
Germania Ober-Roden
6 : 0
102 14:52  A
SpVgg Oberrad
SV 1919 Münster
4 : 0
111 15:05  B
TSG Wieseck
JFV Seligenstadt
4 : 0
122 15:05  B
OSC Rosenhöhe
TS Ober-Roden
1 : 0
131 15:18  A
Viktoria Aschaffenburg
FC Erlensee
0 : 0
142 15:18  A
SV 1919 Münster
Germania Ober-Roden
3 : 0
151 15:31  B
Spvgg 03 Neu-Isenburg
TSG Wieseck
0 : 3
162 15:31  B
TS Ober-Roden
JFV Seligenstadt
2 : 0
171 15:44  A
FC Erlensee
SpVgg Oberrad
1 : 2
182 15:44  A
Germania Ober-Roden
Viktoria Aschaffenburg
0 : 4
191 15:57  B
TSG Wieseck
OSC Rosenhöhe
0 : 0
202 15:57  B
JFV Seligenstadt
Spvgg 03 Neu-Isenburg
2 : 0
4th Quarterfinal
211 16:18 
1st Group A
SpVgg Oberrad
4th Group B
JFV Seligenstadt
4 : 0
3rd Quarterfinal
222 16:18 
2nd Group A
Viktoria Aschaffenburg
3rd Group B
TS Ober-Roden
1 : 0
2nd Quarterfinal
231 16:32 
3rd Group A
FC Erlensee
2nd Group B
OSC Rosenhöhe
4 : 1 APS
1st Quarterfinal
242 16:32 
4th Group A
SV 1919 Münster
1st Group B
TSG Wieseck
0 : 2
Match for 9th Place
252 16:46 
5th Group A
Germania Ober-Roden
5th Group B
Spvgg 03 Neu-Isenburg
0 : 2
4th Semifinal (places 5 to 8)
261 17:00 
Loser 3rd Quarterfinal
TS Ober-Roden
Loser 4th Quarterfinal
JFV Seligenstadt
4 : 0
3rd Semifinal (places 5 to 8)
272 17:00 
Loser 1st Quarterfinal
SV 1919 Münster
Loser 2nd Quarterfinal
OSC Rosenhöhe
0 : 1
2nd Semifinal
281 17:14 
Winner 3rd Quarterfinal
Viktoria Aschaffenburg
Winner 4th Quarterfinal
SpVgg Oberrad
3 : 2 APS
1st Semifinal
292 17:14 
Winner 1st Quarterfinal
TSG Wieseck
Winner 2nd Quarterfinal
FC Erlensee
2 : 0
Match for 7th Place
301 17:28 
Loser 3rd Semifinal (places 5 to 8)
SV 1919 Münster
Loser 4th Semifinal (places 5 to 8)
JFV Seligenstadt
1 : 4
Match for 5th Place
312 17:28 
Winner 3rd Semifinal (places 5 to 8)
OSC Rosenhöhe
Winner 4th Semifinal (places 5 to 8)
TS Ober-Roden
4 : 3 APS
Match for 3rd Place
321 17:42 
Loser 1st Semifinal
FC Erlensee
Loser 2nd Semifinal
SpVgg Oberrad
1 : 4
Final
331 17:56 
Winner 1st Semifinal
TSG Wieseck
Winner 2nd Semifinal
Viktoria Aschaffenburg
2 : 4 APS
Show Full Tournament