No. C Start Gr Match Result AET APS
11 11:00  A
CFB Hasenheide I
Deportivo Altstars
2 : 1
22 11:00  A
402 Lost Boys
CFB Hasenheide III
1 : 0
31 11:13  B
Rabona Fake
CFB Hasenheide II
1 : 2
42 11:13  B
Polar Pinguin
NFC Rot-Weiß
0 : 0
51 11:26  A
Partyzant Krakau
Pulmon Negro
1 : 3
62 11:26  A
402 Lost Boys
CFB Hasenheide I
2 : 0
71 11:39  B
Bierhaus Urban Allstars
Rixdorfs Reste
1 : 1
82 11:39  B
Polar Pinguin
Rabona Fake
0 : 1
91 11:52  A
Pulmon Negro
Deportivo Altstars
2 : 0
102 11:52  A
CFB Hasenheide III
Partyzant Krakau
0 : 1
111 12:05  B
Rixdorfs Reste
CFB Hasenheide II
0 : 1
122 12:05  B
NFC Rot-Weiß
Bierhaus Urban Allstars
1 : 0
131 12:18  A
CFB Hasenheide I
Pulmon Negro
0 : 1
142 12:18  A
Partyzant Krakau
402 Lost Boys
2 : 1
151 12:31  B
Rabona Fake
Rixdorfs Reste
1 : 0
162 12:31  B
Bierhaus Urban Allstars
Polar Pinguin
0 : 1
171 12:44  A
Deportivo Altstars
CFB Hasenheide III
1 : 0
182 12:44  A
Partyzant Krakau
CFB Hasenheide I
0 : 1
191 12:57  B
CFB Hasenheide II
NFC Rot-Weiß
3 : 0
202 12:57  B
Bierhaus Urban Allstars
Rabona Fake
0 : 2
211 13:10  A
CFB Hasenheide III
Pulmon Negro
0 : 5
222 13:10  A
402 Lost Boys
Deportivo Altstars
3 : 0
231 13:23  B
NFC Rot-Weiß
Rixdorfs Reste
2 : 0
242 13:23  B
Polar Pinguin
CFB Hasenheide II
1 : 1
251 13:36  A
CFB Hasenheide III
CFB Hasenheide I
0 : 2
262 13:36  A
Deportivo Altstars
Partyzant Krakau
0 : 1
271 13:49  B
NFC Rot-Weiß
Rabona Fake
0 : 1
282 13:49  B
CFB Hasenheide II
Bierhaus Urban Allstars
1 : 0
291 14:02  A
Pulmon Negro
402 Lost Boys
3 : 0
302 14:02  B
Rixdorfs Reste
Polar Pinguin
3 : 2
4th Quarterfinal
311 14:45 
1st Group A
Pulmon Negro
4th Group B
Polar Pinguin
1 : 0
3rd Quarterfinal
322 14:45 
2nd Group A
402 Lost Boys
3rd Group B
NFC Rot-Weiß
2 : 0
2nd Quarterfinal
331 15:00 
3rd Group A
CFB Hasenheide I
2nd Group B
Rabona Fake
4 : 2 APS
1st Quarterfinal
342 15:00 
4th Group A
Partyzant Krakau
1st Group B
CFB Hasenheide II
0 : 2
2nd Semifinal
351 15:25 
Winner 3rd Quarterfinal
402 Lost Boys
Winner 4th Quarterfinal
Pulmon Negro
5 : 4 APS
1st Semifinal
362 15:25 
Winner 1st Quarterfinal
CFB Hasenheide II
Winner 2nd Quarterfinal
CFB Hasenheide I
1 : 2
Match for 3rd Place
372 15:45 
Loser 1st Semifinal
CFB Hasenheide II
Loser 2nd Semifinal
Pulmon Negro
3 : 1 APS
Final
381 16:00 
Winner 1st Semifinal
CFB Hasenheide I
Winner 2nd Semifinal
402 Lost Boys
1 : 2