No. Start Gr Match Result AET APS
114:45  A
Korant Bukovci
Drava Modri
0 : 4
214:56  B
Drava Beli
Youngstars
0 : 8
315:07  C
DMB Pragersko Beli
Golgeter Hajdina
0 : 2
415:18  A
Zenit Bjeljina A
DMB Pragersko Oranžni
3 : 0
515:29  B
Korant
Klopotec
1 : 3
615:40  C
Kobre Samobor
Drava
0 : 1
715:51  A
Rače A
Korant Bukovci
0 : 3
816:02  B
Rače B
Drava Beli
0 : 0
916:13  C
Podvinci
DMB Pragersko Beli
0 : 1
1016:24  A
DMB Pragersko Oranžni
Drava Modri
0 : 0
1116:35  B
Klopotec
Youngstars
0 : 6
1216:46  C
Drava
Golgeter Hajdina
7 : 0
1316:57  A
Rače A
Zenit Bjeljina A
0 : 3
1417:08  B
Rače B
Korant
4 : 1
1517:19  C
Podvinci
Kobre Samobor
1 : 2
1617:30  A
DMB Pragersko Oranžni
Korant Bukovci
1 : 0
1717:41  B
Klopotec
Drava Beli
2 : 1
1817:52  C
Drava
DMB Pragersko Beli
1 : 1
1918:03  A
Drava Modri
Rače A
3 : 0
2018:14  B
Youngstars
Rače B
2 : 1
2118:25  C
Golgeter Hajdina
Podvinci
1 : 3
2218:36  A
Korant Bukovci
Zenit Bjeljina A
0 : 2
2318:47  B
Drava Beli
Korant
1 : 3
2418:58  C
DMB Pragersko Beli
Kobre Samobor
1 : 1
2519:09  A
Rače A
DMB Pragersko Oranžni
0 : 3
2619:20  B
Rače B
Klopotec
0 : 1
2719:31  C
Podvinci
Drava
0 : 1
2819:42  A
Zenit Bjeljina A
Drava Modri
2 : 0
2919:53  B
Korant
Youngstars
0 : 5
3020:04  C
Kobre Samobor
Golgeter Hajdina
1 : 1
1st Quarterfinal
3120:24 
1st Group C
Drava
1st at rank 3
DMB Pragersko Oranžni
0 : 2
2nd Quarterfinal
3220:36 
1st Group B
Youngstars
2nd at rank 3
DMB Pragersko Beli
4 : 0
3rd Quarterfinal
3320:48 
1st Group A
Zenit Bjeljina A
2nd Group C
Kobre Samobor
1 : 0
4th Quarterfinal
3421:00 
2nd Group A
Drava Modri
2nd Group B
Klopotec
3 : 1
2nd Semifinal
3521:12 
Winner 3rd Quarterfinal
Zenit Bjeljina A
Winner 4th Quarterfinal
Drava Modri
2 : 0
1st Semifinal
3621:24 
Winner 1st Quarterfinal
DMB Pragersko Oranžni
Winner 2nd Quarterfinal
Youngstars
3 : 4 APS
Match for 3rd Place
3721:36 
Loser 1st Semifinal
DMB Pragersko Oranžni
Loser 2nd Semifinal
Drava Modri
2 : 1 APS
Final
3821:48 
Winner 1st Semifinal
Youngstars
Winner 2nd Semifinal
Zenit Bjeljina A
0 : 2