No. C Start Gr Match Result
11 31.05.  08:00  A
Wiesbaden Rheingau
Muqami
0 : 1
22 31.05.  08:00  F
Rhein-Main
RLP-Nord
0 : 1
33 31.05.  08:00  D
Südwesthessen
Südosthessen
0 : 1
41 31.05.  08:50  F
Hessen-Mitte
Rhein-Main
0 : 1
52 31.05.  08:50  E
RLP-Süd
Wetterau/Main-Kinzig
1 : 0
63 31.05.  08:50  B
Nordhessen
Südhessen
0 : 1
71 31.05.  09:40  D
Südosthessen
Nordrheinwest
0 : 1
82 31.05.  09:40  A
Taunus
Wiesbaden Rheingau
0 : 2
93 31.05.  09:40  B
Jamia
Nordhessen
1 : 0
101 31.05.  10:30  D
Nordrheinwest
Südwesthessen
0 : 2
112 31.05.  10:30  F
RLP-Nord
Hessen-Mitte
1 : 0
123 31.05.  10:30  E
Westfalen-Nord
RLP-Süd
0 : 1
131 31.05.  11:20  C
Baden
Wü-Süd
1 : 0
142 31.05.  11:20  A
Muqami
Wü-Nord
1 : 0
153 31.05.  11:20  B
Nordrhein-Ost
Südhessen
0 : 1
161 31.05.  15:30  E
Wetterau/Main-Kinzig
Westfalen-Nord
1 : 0
172 31.05.  15:30  H
Bayern
Sachsen-Brandenburg
0 : 1
183 31.05.  15:30  A
Wü-Nord
Taunus
1 : 0
191 31.05.  16:20  A
Wiesbaden Rheingau
Wü-Nord
1 : 0
202 31.05.  16:20  C
Wü-Süd
Hamburg
1 : 0
213 31.05.  16:20  G
Niedersachsen
Nasir Bagh
0 : 1
221 31.05.  17:10  H
Westfalen-Süd
Bayern
1 : 0
232 31.05.  17:10  G
Nasir Bagh
Schleswig-Holstein
1 : 0
243 31.05.  17:10  B
Nordrhein-Ost
Jamia
1 : 0
251 31.05.  18:00  A
Taunus
Muqami
1 : 0
262 31.05.  18:00  B
Südhessen
Jamia
1 : 0
273 31.05.  18:00  C
Hamburg
Baden
0 : 1
281 31.05.  18:50  G
Schleswig-Holstein
Niedersachsen
1 : 0
292 31.05.  18:50  H
Sachsen-Brandenburg
Westfalen-Süd
1 : 0
303 31.05.  18:50  B
Nordhessen
Nordrhein-Ost
0 : 1
8th Round of 16
311 01.06.  08:00 
1st Group A
Wiesbaden Rheingau
2nd Group B
Nordrhein-Ost
1 : 0
7th Round of 16
322 01.06.  08:00 
1st Group C
Baden
2nd Group D
Südosthessen
1 : 0
6th Round of 16
333 01.06.  08:00 
1st Group E
RLP-Süd
2nd Group F
Rhein-Main
0 : 1
5th Round of 16
341 01.06.  09:00 
1st Group G
Nasir Bagh
2nd Group H
Westfalen-Süd
1 : 0
4th Round of 16
352 01.06.  09:00 
2nd Group A
Muqami
1st Group B
Südhessen
0 : 1
3rd Round of 16
363 01.06.  09:00 
2nd Group C
Wü-Süd
1st Group D
Südwesthessen
0 : 1
2nd Round of 16
371 01.06.  10:00 
2nd Group E
Wetterau/Main-Kinzig
1st Group F
RLP-Nord
0 : 1
1st Round of 16
382 01.06.  10:00 
2nd Group G
Schleswig-Holstein
1st Group H
Sachsen-Brandenburg
0 : 1
4th Quarterfinal
391 01.06.  11:00 
Winner 7th Round of 16
Baden
Winner 8th Round of 16
Wiesbaden Rheingau
0 : 1
3rd Quarterfinal
402 01.06.  11:00 
Winner 5th Round of 16
Nasir Bagh
Winner 6th Round of 16
Rhein-Main
0 : 1
2nd Quarterfinal
411 01.06.  12:00 
Winner 3rd Round of 16
Südwesthessen
Winner 4th Round of 16
Südhessen
0 : 1
1st Quarterfinal
422 01.06.  12:00 
Winner 1st Round of 16
Sachsen-Brandenburg
Winner 2nd Round of 16
RLP-Nord
0 : 1
2nd Semifinal
431 01.06.  16:00 
Winner 3rd Quarterfinal
Rhein-Main
Winner 4th Quarterfinal
Wiesbaden Rheingau
0 : 1
1st Semifinal
442 01.06.  16:00 
Winner 1st Quarterfinal
RLP-Nord
Winner 2nd Quarterfinal
Südhessen
0 : 1
Match for 3rd Place
452 02.06.  09:00 
Loser 1st Semifinal
RLP-Nord
Loser 2nd Semifinal
Rhein-Main
1 : 0
Final
461 02.06.  11:00 
Winner 1st Semifinal
Südhessen
Winner 2nd Semifinal
Wiesbaden Rheingau
1 : 0