No. C Start Gr Match Result AET APS
11 10:30  A
CFB Hasenheide I
SV Spocht
0 : 0
22 10:30  A
ADHS Strom Grürth
NFC Rot-Weiß
0 : 0
31 10:45  B
402 Lost Boys
CFB Hasenheide II
1 : 0
42 10:45  B
Polar Pinguin
Partyzant Krakau
1 : 0
51 11:00  A
Pulmon Negro
CFB Hasenheide III
0 : 1
62 11:00  A
ADHS Strom Grürth
CFB Hasenheide I
1 : 0
71 11:15  B
Bierhaus Urban Allstars
Rixdorfs Reste
0 : 3
82 11:15  B
Polar Pinguin
402 Lost Boys
1 : 1
91 11:30  A
CFB Hasenheide III
SV Spocht
0 : 0
102 11:30  A
NFC Rot-Weiß
Pulmon Negro
1 : 0
111 11:45  B
Rixdorfs Reste
CFB Hasenheide II
1 : 0
122 11:45  B
Partyzant Krakau
Bierhaus Urban Allstars
1 : 0
131 12:00  A
CFB Hasenheide I
CFB Hasenheide III
1 : 0
142 12:00  A
Pulmon Negro
ADHS Strom Grürth
1 : 2
151 12:15  B
402 Lost Boys
Rixdorfs Reste
0 : 0
162 12:15  B
Bierhaus Urban Allstars
Polar Pinguin
0 : 0
171 12:30  A
SV Spocht
NFC Rot-Weiß
0 : 1
182 12:30  A
Pulmon Negro
CFB Hasenheide I
0 : 1
191 12:45  B
CFB Hasenheide II
Partyzant Krakau
3 : 0
202 12:45  B
Bierhaus Urban Allstars
402 Lost Boys
0 : 3
211 13:00  A
NFC Rot-Weiß
CFB Hasenheide III
1 : 0
222 13:00  A
ADHS Strom Grürth
SV Spocht
0 : 0
231 13:15  B
Partyzant Krakau
Rixdorfs Reste
1 : 0
242 13:15  B
Polar Pinguin
CFB Hasenheide II
0 : 2
251 13:30  A
NFC Rot-Weiß
CFB Hasenheide I
0 : 0
262 13:30  A
SV Spocht
Pulmon Negro
0 : 4
271 13:45  B
Partyzant Krakau
402 Lost Boys
0 : 3
282 13:45  B
CFB Hasenheide II
Bierhaus Urban Allstars
1 : 0
291 14:00  A
CFB Hasenheide III
ADHS Strom Grürth
0 : 1
302 14:00  B
Rixdorfs Reste
Polar Pinguin
0 : 1
4th Quarterfinal
311 14:40 
1st Group A
ADHS Strom Grürth
4th Group B
Rixdorfs Reste
1 : 0 APS
3rd Quarterfinal
322 14:40 
2nd Group A
NFC Rot-Weiß
3rd Group B
Polar Pinguin
3 : 4 APS
2nd Quarterfinal
331 14:55 
3rd Group A
CFB Hasenheide I
2nd Group B
CFB Hasenheide II
0 : 3
1st Quarterfinal
342 14:55 
4th Group A
CFB Hasenheide III
1st Group B
402 Lost Boys
1 : 0
2nd Semifinal
351 15:10 
Winner 3rd Quarterfinal
Polar Pinguin
Winner 4th Quarterfinal
ADHS Strom Grürth
1 : 3
1st Semifinal
362 15:10 
Winner 1st Quarterfinal
CFB Hasenheide III
Winner 2nd Quarterfinal
CFB Hasenheide II
0 : 3
Match for 3rd Place
371 15:25 
Loser 1st Semifinal
CFB Hasenheide III
Loser 2nd Semifinal
Polar Pinguin
0 : 1
Final
381 15:40 
Winner 1st Semifinal
CFB Hasenheide II
Winner 2nd Semifinal
ADHS Strom Grürth
0 : 1