Debeka Cup 24 E2 Vorrunde

Presenter: SV 1910 Weiterstadt, Date: 01.06.2024, Start Time: 09:00

Match Duration: 15min

Tables

Group A
Pl Participant M G GD Pts
 
SV 1910 Weiterstadt III
:
 
JSG Ulfenbachtal
:
 
SV 07 Kriftel
:
 
FC 1950 Freudenberg
:
Group B
Pl Participant M G GD Pts
 
SV 1910 Weiterstadt IV
:
 
Karbener SV
:
 
SKV Hähnlein
:
 
SKG Rodgau
:
Group C
Pl Participant M G GD Pts
 
VFB Ginsheim
:
 
OSC Rosenhöhe
:
 
SC Hessen Dreieich
:
 
SV Rot Weiss Walldorf
:

Get more out of your tournaments

MeinTurnierplan Premium-App

Preliminary Round

No. C Start Gr Match Result Active  
09:00 | 1 | Court 1 | Group A | Active
JSG Ulfenbachtal
FC 1950 Freudenberg
:
11 09:00  A
JSG Ulfenbachtal
FC 1950 Freudenberg
:
09:00 | 2 | Court 2 | Group A | Active
SV 1910 Weiterstadt III
SV 07 Kriftel
:
22 09:00  A
SV 1910 Weiterstadt III
SV 07 Kriftel
:
09:00 | 3 | Court 3 | Group B | Active
Karbener SV
SKG Rodgau
:
33 09:00  B
Karbener SV
SKG Rodgau
:
09:17 | 4 | Court 1 | Group C | Active
OSC Rosenhöhe
SV Rot Weiss Walldorf
:
41 09:17  C
OSC Rosenhöhe
SV Rot Weiss Walldorf
:
09:17 | 5 | Court 2 | Group C | Active
VFB Ginsheim
SC Hessen Dreieich
:
52 09:17  C
VFB Ginsheim
SC Hessen Dreieich
:
09:17 | 6 | Court 3 | Group B | Active
SV 1910 Weiterstadt IV
SKV Hähnlein
:
63 09:17  B
SV 1910 Weiterstadt IV
SKV Hähnlein
:
09:34 | 7 | Court 1 | Group A | Active
JSG Ulfenbachtal
SV 1910 Weiterstadt III
:
71 09:34  A
JSG Ulfenbachtal
SV 1910 Weiterstadt III
:
09:34 | 8 | Court 2 | Group A | Active
SV 07 Kriftel
FC 1950 Freudenberg
:
82 09:34  A
SV 07 Kriftel
FC 1950 Freudenberg
:
09:34 | 9 | Court 3 | Group B | Active
Karbener SV
SV 1910 Weiterstadt IV
:
93 09:34  B
Karbener SV
SV 1910 Weiterstadt IV
:
09:51 | 10 | Court 1 | Group C | Active
OSC Rosenhöhe
VFB Ginsheim
:
101 09:51  C
OSC Rosenhöhe
VFB Ginsheim
:
09:51 | 11 | Court 2 | Group C | Active
SC Hessen Dreieich
SV Rot Weiss Walldorf
:
112 09:51  C
SC Hessen Dreieich
SV Rot Weiss Walldorf
:
09:51 | 12 | Court 3 | Group B | Active
SKV Hähnlein
SKG Rodgau
:
123 09:51  B
SKV Hähnlein
SKG Rodgau
:
10:08 | 13 | Court 1 | Group A | Active
FC 1950 Freudenberg
SV 1910 Weiterstadt III
:
131 10:08  A
FC 1950 Freudenberg
SV 1910 Weiterstadt III
:
10:08 | 14 | Court 2 | Group A | Active
SV 07 Kriftel
JSG Ulfenbachtal
:
142 10:08  A
SV 07 Kriftel
JSG Ulfenbachtal
:
10:08 | 15 | Court 3 | Group B | Active
SKG Rodgau
SV 1910 Weiterstadt IV
:
153 10:08  B
SKG Rodgau
SV 1910 Weiterstadt IV
:
10:25 | 16 | Court 1 | Group C | Active
SV Rot Weiss Walldorf
VFB Ginsheim
:
161 10:25  C
SV Rot Weiss Walldorf
VFB Ginsheim
:
10:25 | 17 | Court 2 | Group C | Active
SC Hessen Dreieich
OSC Rosenhöhe
:
172 10:25  C
SC Hessen Dreieich
OSC Rosenhöhe
:
10:25 | 18 | Court 3 | Group B | Active
SKV Hähnlein
Karbener SV
:
183 10:25  B
SKV Hähnlein
Karbener SV
: